NATJEČAJ za izbor

Građevinski fakultet Osijek

raspisuje

za izbor

-     četiri suradnika u naslovno suradničko zvanje asistenta za znanstveno područje tehničke znanosti, znanstveno polje arhitektura i urbanizam.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Svi pristupnici na natječaj, pored općih uvjeta propisanih Zakonom o radu (NN br. 93/14. i 127/17.), moraju ispunjavati i uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN br. 123/03., 198/03., 105/04., 174/04., 02/07.- Odluka USRH, 46/07., 45/09., 63/11., 94/13., 139/13., 101/14.- Odluka USRH, 60/15.- Odluka USRH i 131/17.) i Pravilnikom o provedbi postupka izbora/reizbora u zvanja i na odgovarajuća radna mjesta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Uz prijavu, pristupnici natječaja obvezni su priložiti dokumentaciju prema Obrascu br. 7., Prijava na natječaj za izbor u naslovno znanstveno/umjetničko–nastavno, nastavno i suradničko zvanje, i to:

• Životopis
  • Preslika diplome o završenom diplomskom sveučilišnom studiju
  • Prijepis ocjena odnosno dopunska isprava o studiju
  • Potvrdu o upisanom poslijediplomskom sveučilišnom studiju (ukoliko je pristupnik upisan na poslijediplomski sveučilišni studij)

Prijavi na natječaj obvezno se prilaže dokumentacija u dva primjerka, osim radova (od kojih je jedan original) i u elektroničkom obliku na CD-u i PDF-formatu. Obrasci za prijavu na natječaj nalaze se na mrežnim stranicama Građevinskog fakulteta Osijek www.gfos.hr

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave pristupnika na natječaj s dokumentacijom podnose se u roku 30 dana od dana objave natječaja na adresu: Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Građevinski fakultet Osijek, Ulica Vladimira Preloga 3, 31000 Osijek, s naznakom „prijava na natječaj za asistenta“.

Svi pristupnici Natječaja obavještavaju se o rezultatima Natječaja najkasnije u roku od petnaest (15) dana od dana njegova dovršetka.

Prijavom na Natječaj, pristupnici Natječaja su izričito suglasni da Građevinski fakultet Osijek kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.

Napomena: Natječaj je objavljen 18.07.2018. godine