NATJEČAJ za izbor i prijem

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku,

Građevinski fakultet Osijek

raspisuje

za izbor i prijem

a) jednog suradnika u suradničkom zvanju poslijedoktoranda i radnom mjestu poslijedoktoranda za znanstveno područje tehničke znanosti, znanstveno polje građevinarstvo u Zavodu za materijale i konstrukcije u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim  vremenom;

b) jednog suradnika u suradničkom zvanju asistenta i radnom mjestu asistenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, znanstveno polje građevinarstvo u Zavodu za organizaciju, tehnologiju i menadžment, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom;

c) jednog suradnika u suradničkom zvanju asistenta i radnom mjestu asistenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, znanstveno polje temeljne tehničke znanosti u Zavodu za tehničku mehaniku, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom;

d) jednog suradnika u suradničkom zvanju asistenta i radnom mjestu asistenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, znanstveno polje arhitektura i urbanizam u Zavodu za arhitekturu i urbanizam, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom;

e) jednog zaposlenika/cu na položaju II. vrste – voditelj (šef) odsjeka za preddiplomske sveučilišne i stručne studije te cjeloživotno obrazovanje (Voditelj Ureda za preddiplomske sveučilišne i stručne studije te cjeloživotno obrazovanje), u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Svi pristupnici na natječaj pod točkama a), b), c) i d), pored općih uvjeta propisanih Zakonom o radu (NN br.:93/14), moraju ispunjavati i uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN br.:123/03, 198/03, 105/04, 2/07-Odluka USRH, 174/04, 46/07, 45/09, 63/11, 94/13, 139/13, 101/14 i 60/15-Odluka USRH).

Pristupnici natječaju za izbor i prijem na radno mjesto pod točkom a) moraju ispunjavati i uvjete utvrđene člankom 43., a pristupnici natječaju pod točkama b), c) i d) moraju ispunjavati i uvjete utvrđene člankom 41. Pravilnika o provedbi postupka izbora/reizbora u zvanja i na odgovarajuća radna mjesta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Pravilnik je objavljen na mrežnim stranicama Građevinskog fakulteta Osijek www.gfos.unios.hr

Uz prijavu, pristupnici natječaju pod točkom a) obvezni su priložiti dokumentaciju prema Obrascu br.5., Prijava na natječaj za izbor u suradničko zvanje poslijedoktoranda i suradničko radno mjesto poslijedoktoranda, i to:

1. Životopis

2. Preslika diplome o završenom diplomskom sveučilišnom studiju

3. Prijepis ocjena odnosno dopunska isprava o studiju

4. Preslika diplome o stečenom akademskom stupnju doktora znanosti

5. Potvrda visokog učilišta o sudjelovanju u izvođenju nastave od barem šezdeset (60) norma sati

6. Preslika najmanje jednog objavljenog znanstvenog rada iz područja istraživanja doktorske disertacije

7. Potvrda o sudjelovanju na najmanje jednom znanstvenom nacionalnom ili međunarodnom skupu.

Uz prijavu, pristupnici natječaju pod točkama b), c) i d) obvezni su priložiti dokumentaciju prema Obrascu br. 4, Prijava na natječaj za izbor u suradničko zvanje asistenta i suradničko radno mjesto asistenta, i to:

1. Životopis

2. Preslika diplome o završenom diplomskom sveučilišnom studiju

3. Prijepis ocjena odnosno dopunska isprava o studiju

4. Potvrdu o upisanom poslijediplomskom sveučilišnom studiju (ukoliko je pristupnik upisan na poslijediplomski sveučilišni studij)

Svi pristupnici natječaju pod točkom e), pored općih uvjeta propisanih Zakonom o radu, obvezni su ispunjavati i sljedeće uvjete:

• završen preddiplomski sveučilišni ili preddiplomski stručni studij iz područja Društvenih znanosti, znanstvenog polja pravo ili ekonomija
  • radno iskustvo od 1 godine u struci

Uz prijavu na natječaj, pristupnici natječaju pod točkom e) su obvezni priložiti:

• dokaz o državljanstvu,
  • životopis
  • presliku diplome o završenom preddiplomskom sveučilišnom ili preddiplomskom stručnom studiju
  • dokaz o radnom iskustvu u struci

S pristupnicima natječaju pod točkom e) obavit će se provjera znanja i vještina potrebnih za obavljanje poslova i zadaća položaja II. vrste.

Prijavi na natječaj pod točkama a), b), c) i d) obvezno se prilaže dokumentacija u dva primjerka (od kojih je jedan original), osim radova i u elektroničkom obliku na CD-u i PDF-formatu. Obrasci za prijavu na natječaj nalaze se na mrežnim stranicama Građevinskog fakulteta Osijek www.gfos. unios.hr

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave pristupnika na natječaj s dokumentacijom pod točkom a) podnose se u roku 30 dana, prijave pristupnika na natječaj pod točkama b), c) i d) podnose se u roku 40 dana, a prijave pristupnika na natječaj pod točkom e) podnose se u roku 8 dana od dana objave natječaja na adresu: Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Građevinski fakultet Osijek, Vladimira Preloga 3, 31000 Osijek, s naznakom „prijava na natječaj“.