Natječaj za studentske prakse preko Hrvatske udruge poslodavaca

Hrvatska udruga poslodavaca i Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek pozivaju zainteresirane studente 3.godine preddiplomskog sveučilišnog studija te 1. i 2. godine diplomskog sveučilišnog studija da iskažu svoj interes za obavljenje studentske prakse.

Prakse nisu obavezne i ne plaćaju su, a uobičajeno traju 3 tjedna. Poslodavac ne organizira smještaj studenata te praksu treba obavljati u gradu u kojem imate mogućnost boravka.

Zainteresirani studenti trebaju popuniti priloženi obrazac prijave te isti predati u Ured za studente Građevinskog fakulteta Osijek, gospođi Editi Mamić, osobno ili na e-mail adresu emamic@gfos.hr .

U obrascu prijave je potrebno navesti sve tražene podatke.

Ovaj natječaj otvoren je do 24. svibnja 2019., a o njegovim rezultatima studenti će biti obavješteni naknadno, ovisno o trajanju pronalaženja dovoljnog broja poslodavaca. Ukoliko bude više prijavljenih studenata nego što je raspoloživih praksi, provest će se rangiranje prijavljenih studenata temeljem ukupno ostvarenog prosjeka ocjena na preddiplomskom i diplomskom studiju.

Obrazac natječaja