Natječaji za izbor i prijam

Natječaji

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Građevinski fakultet Osijek raspisuje

za izbor i prijem

• jednog nastavnika u znanstveno-nastavnom zvanju redovitog profesora i radnom mjestu redovitog profesora za znanstveno područje tehničke znanosti, znanstveno polje građevinarstvo u radnom odnosu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom.
  • jednog suradnika u suradničkom zvanju poslijedoktoranda i suradničko radno mjesto poslijedoktoranda za znanstveno područje tehničke znanosti, znanstveno polje građevinarstvo, u radnom odnosu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom
  • jednog suradnika u naslovno suradničko zvanje asistenta za znanstveno područje tehničke znanosti, znanstveno polje građevinarstvo.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Svi pristupnici na natječaj, pored općih uvjeta propisanih Zakonom o radu (NN br.93/14), moraju ispunjavati i uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN br.:123/03, 198/03, 105/04, 2/07-Odluka USRH, 174/04, 46/07, 45/09, 63/11, 94/13, 139/13, 101/14 i 60/15-Odluka USRH).

Pristupnici natječaju za izbor i na radno mjesto pod točkom 1) moraju ispunjavati i uvjete utvrđene člankom 13. Pravilnika o provedbi postupka izbora/reizbora u zvanja i na odgovarajuća radna mjesta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, a pristupnici natječaju pod točkom 2) moraju ispunjavati  uvjete utvrđene člankom 43. Pravilnika o provedbi postupka izbora/reizbora u zvanja i na odgovarajuća radna mjesta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, dok pristupnici natječaju pod točkom 3) moraju ispunjavati uvjete utvrđene člankom 41. Pravlnika o provedbi postupka izbora/reizbora u zvanja i na odgovarajuća radna mjesta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Pravilnik je objavljen na mrežnim stranicama Građevinskog fakulteta Osijek www.gfos.unios.hr

Uz  prijavu, pristupnici natječaju pod točkom 1) obvezni su priložiti dokumentaciju prema Obrascu br. 2., Prijava na natječaj za izbor u znanstveno-nastavno/umjetničko-nastavno zvanje i odgovarajuće radno mjesto, i to:

• Preslika diplome o završenom diplomskom sveučilišnom studiju
  • Preslika diplome o stečenom akademskom stupnju doktora znanosti
  • Izvod iz Upisnika znanstvenika Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta
  • Preslika Odluke Matičnog odbora o izboru u odgovarajuće znanstveno zvanje (ukoliko je proveden postupak izbora ili dokaz da je postupak u tijeku)
  • Popis radova i radovi
  • Dokaz o indeksiranosti i citiranosti objavljenih radova
  • Pozitivno ocijenjene rezultate institucijskog istraživanja kvalitete nastavnog rada ili pozitivno ocijenjene rezultate studentske ankete.

Prijavi na natječaj obvezno se prilaže dokumentacija u dva primjerka, osim radova (od kojih je jedan original) i u elektroničkom obliku na CD-u i PDF-formatu. Obrasci za prijavu na natječaj nalaze se na mrežnim stranicama Građevinskog fakulteta Osijek www.gfos. unios.hr

Uz prijavu, pristupnici natječaja pod točkom 2) obvezni su priložiti dokumentaciju prema Obrascu br.5., Prijava na natječaj za izbor u suradničko zvanje poslijedoktoranda i suradničko radno mjesto poslijedoktoranda, i to:

• Prijepis ocjena odnosno dopunska isprava o studiju
  • Preslika diplome o stečenom akademskom stupnju doktora znanosti/umjetnosti
  • Potvrda visokog učilišta o sudjelovanju u izvođenju nastave od barem šezdeset (60) norma sati
  • Preslika najmanje jednog objavljenog znanstvenog rada iz područja istraživanja doktorske disertacije ili javna prezentacije umjetničkog djela
  • Potvrda o sudjelovanju na najmanje jednom znanstvenom nacionalnom ili međunarodnom skupu

Prijavi na natječaj obvezno se prilaže dokumentacija  u dva primjerka, osim radova  (od kojih je jedan original) i u elektroničkom obliku na CD-u i PDF-formatu. Obrasci za prijavu na natječaj nalaze se na mrežnim stranicama Građevinskog fakulteta Osijek   www.gfos.unios.hr

Uz prijavu, pristupnici natječaja pod točkom 3) obvezni su priložiti dokumentaciju prema Obrascu br. 7., Prijava na natječaj za izbor u naslovno znanstveno/umjetničko–nastavno, nastavno i suradničko zvanje, i to:

• Prijepis ocjena odnosno dopunska isprava o studiju
  • Potvrdu o upisanom poslijediplomskom sveučilišnom studiju (ukoliko je pristupnik upisan na poslijediplomski sveučilišni studij)

Prijavi na natječaj obvezno se prilaže dokumentacija u dva primjerka, osim radova (od kojih je jedan original) i u elektroničkom obliku na CD-u i PDF-formatu. Obrasci za prijavu na natječaj nalaze se na mrežnim stranicama Građevinskog fakulteta Osijek www.gfos.unios.hr

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave pristupnika na natječaj s dokumentacijom pod 1) i 2) podnose se u roku 30 dana od dana objave natječaja, a prijave pristupnika pod 3) podnose se u roku 15 dana od dana objave natječaja na adresu: Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Građevinski fakultet Osijek, Kralja Petra Svačića 1H, 31000 Osijek, s naznakom „prijava na natječaj za ______________“.

Natječaj objavljen 07.10.2016