Noć knjige ili NAGRADNI IZAZOV: Kreativnost ne poznaje ograničenja!

NAGRADNI IZAZOV: Kreativnost ne poznaje ograničenja!

Knjižnični odbor GRAFOS-a poziva studente da se uključe u nagradni IZAZOV povodom ovogodišnje NOĆI KNJIGE:
KREATIVNOST NE POZNAJE OGRANIČENJA!

Pošaljite nam do 23. 4. svoje fotografije na e-adresu (knjiga@gfos.hr ili vesnaz@gfos.hr) ili u inbox Facebook stranice Knjižnice https://www.facebook.com/gfosknjiznica/ :

- knjige koje ste pročitali ili ih čitate (slika knjige koju čitate i zašto biste ju preporučili)
- svoje priče, pjesme, slike, karikature, klipove, video i audio zapise....

Znamo da ima puno talentiranih među vama i nemojte nam prodavati priču da baš cijelo vrijeme učite i nemate vremena ni za što drugo… Pokažite koliko ste dosad naučili o upravljanju vremenom! Želimo od vaših radova napraviti izložbu i pokazati svima koliko su studenti Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek kreativni i talentirani.
Za početak, otvaramo album na Facebooku u koji ćemo pohranjivati vaše radove. Led je probila naša vjerna suradnica Željka Lešić, koja nam je i prošle godine za izložbu studentskih likovnih radova poslala svoj crtež Captain Marvel. Zahvaljujemo Željki i pozivamo vas da slijedite njezin primjer.

A kad sve ovo prođe i iz virtualnog prijeđemo u realni svijet, ORGANIZIRAT ĆEMO U NAŠEM LEGERE KLUBU SKROMNU, ALI NEZABORAVNU FEŠTU I TOM PRIGODOM NAGRADITI NAJBOLJE RADOVE. Kad će to biti, sada ne možemo znati, a hoće li biti, ovisi samo o vama, odnosno, hoće li biti materijala za izložbu i nagrade. ;)