Obavijest budućim studentima preddiplomskog sveučilišnog studija Arhitekture i urbanizma - rokovi za prijavu i dodatne provjere znanja

STUDIJ ARHITEKTURE I URBANIZMA

Obavijest o dodatnoj provjeri znanja, vještina i sposobnosti

Dodatna provjera znanja, vještina i sposobnosti (prijemni ispit) za upis na Sveučilišni preddiplomski studij arhitekture i urbanizma održat će se 02. srpnja 2018. u zgradi Građevinskog fakulteta Osijek, Vladimira Preloga 3.

Predviđeno vrijeme trajanja je od 8.30 do 16.00 sati u što su uključene i potrebne pauze.

Provjere znanja, vještina i sposobnosti potrebnih za studij arhitekture i urbanizma uključuju:

1. Test provjere opće kulture

2. Test provjere sposobnosti percepcije prostora

3. Test provjere likovnih i grafičkih sposobnosti

Rezultati prijemnog ispita biti će objavljeni 06. srpnja 2018. do 13.00 sati.

Svi pristupnici su obvezni zadovoljiti sljedeća tri preduvjeta za pristup prijemnom ispitu:

1.Potrebno je izvršiti valjanu prijavu studijskog programa preko internet stranice www.postani-student.hr najkasnije do 11. lipnja 2018. godine.

2. Do 11. lipnja 2018. pristupnici trebaju uplatiti cijenu organizacije dodatne provjere znanja, vještina i sposobnosti koja iznosi 350,00 kuna po pristupniku. Iznos je potrebno uplatiti putem opće uplatnice, a svi podatci za ispunjavanje uplatnice navedeni su u priloženom primjeru u PDF formatu.

3. Ispuniti obrazac prijave Dodatnoj provjeri znanja koju možete preuzeti ovdje. Popunjeni obrazac prijave i dokaz o uplati treba poslati na e-adresu: emamic@gfos.hr do 11. lipnja 2018. godine

Konačna lista pristupnika koji su ostvarili pravo na pristup prijemnom ispitu biti će objavljena na Internet stranici Građevinskog fakulteta Osijek do 27. lipnja 2018. , a nakon toga biti će objavljen i raspored sjedenja pristupnika po dvoranama.

Svi pristupnici trebaju ponijeti sljedeće dokumente i pribor:

• identifikacijski dokument (osobna iskaznica ili putovnica)
  • kemijska olovka
  • grafitna drvena olovka tvrdoće B do 4B i odgovarajuća gumica za brisanje.

Papire za odgovore i crtanje pristupnici će dobiti na licu mjesta.

Za vrijeme provjere znanja, vještina i sposobnosti nije dopušteno korištenje mobitela, kalkulatora, prijenosnih računala i sličnih uređaja.

PRIMJER UPLATNICE.pdf