Obavijest o dodatnoj provjeri znanja, vještina i sposobnosti

Dodatna provjera znanja, vještina i sposobnosti (prijemni ispit) za upis na Preddiplomski sveučilišni studij arhitekture i urbanizma održat će se u ponedjeljak 02. srpnja 2018. u prostorijama zgrade Građevinskog fakulteta Osijek, Vladimira Preloga 3 u sveučilišnom kampusu.

Predviđeno vrijeme trajanja je od 8.30 do 16.30 sati u što su uključene i potrebne pauze.

Svi uredno prijavljeni pristupnici trebaju biti u velikoj dvorani 0.3 u prizemlju u 8.30 sati gdje će im se obratiti dekan, a nakon toga će dobiti osnovne upute o prijemnom ispitu i satnici.

Provjere znanja, vještina i sposobnosti potrebnih za studij arhitekture i urbanizma uključuju:

1. Test provjere opće kulture (9.15-10.15 h)
  2. Test provjere sposobnosti percepcije prostora (10.30-12.00 h)
  3. Test provjere likovnih i grafičkih sposobnosti (13.00-15.30 h)

Rezultati prijemnog ispita biti će objavljeni 06. srpnja 2018. do 13.00 sati.

Svi pristupnici trebaju ponijeti sljedeće dokumente i pribor:

• identifikacijski dokument (važeća osobna iskaznica ili putovnica)
  • grafitna drvena olovka tvrdoće B do 4B i odgovarajuća gumica za brisanje.

Listove za odgovore i papire za crtanje pristupnici će dobiti na licu mjesta.

Za vrijeme provjere znanja, vještina i sposobnosti nije dopušteno korištenje mobitela, kalkulatora, prijenosnih računala i sličnih uređaja.