OBAVIJEST STUDENTIMA 2. GODINE DIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG STUDIJA GRAĐEVINARSTVO I SPECIJALISTIČKOG DIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA GRAĐEVINARSTVO

Studenti koji su prvi put upisali II. godinu diplomskog sveučilišnog studija građevinarstvo ili specijalističkog diplomskog stručnog studija građevinarstvo u akademskoj 2018./19. godini trebaju popuniti zahtjev za dodjelu teme diplomskog/specijalističkog diplomskog rada  i predati ga u Ured za studente najkasnije do 1. ožujka 2019. godine.

U zahtjevu obavezno treba navesti tri teme iz predmeta  koje je student upisao tijekom studija - popis tema iz kojih se može raditi diplomski rad nalazi se na  web stranici (Nastava-Diplomski radovi-Popis tema diplomskih radova).

Obrazac zahtjeva može se preuzeti na web stranici fakulteta (Nastava-Diplomski  radovi-

Zahtjev za dodjelu teme diplomskog/specijalističkog diplomskog rada)  ili u Uredu za studente.

U Osijeku, 18. veljače 2019.g.                                                                                                                                                                                       Predsjednica Odbora za završne

i diplomske radove:

Izv.prof.dr.sc. Mirjana Bošnjak-Klečina, v.r.