OBAVIJEST STUDENTIMA 3. GODINE PREDDIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG STUDIJA GRAĐEVINARSTVO

Studenti koji su prvi put upisali III. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija građevinarstvo u akademskoj 2017./18. godini trebaju popuniti zahtjev za dodjelu predmeta iz kojeg će raditi završni rad i predati ga u Ured za studente najkasnije do 19. ožujka 2018. godine.

U zahtjevu obavezno treba navesti tri predmeta  koje je student upisao tijekom studija - popis predmeta iz kojih se može raditi završni rad nalazi se na  web stranici (Nastava-Završni radovi-Popis predmeta).

Obrazac zahtjeva može se podići na web stranici fakulteta (Nastava-Završni radovi-Zahtjev za dodjelu predmeta završnog rada)  ili u Uredu za studente.

U Osijeku, 09. ožujka 2018.g.

Predsjednica Odbora za završne i diplomske radove:

Izv.prof.dr.sc. Mirjana Bošnjak-Klečina, v.r.