Organizacija akcije dobrovoljnog davanja krvi u suradnji s osječkim fakultetima.

Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Osijek nastavlja organizaciju akcija dobrovoljnog davanja krvi u suradnji s osječkim fakultetima.

Kako se radi o humanitarnoj aktivnosti od iznimnog značaja za očuvanje zdravlja pojedinca i zajednice, a u duhu dosadašnje dobre suradnje, molimo Vas da pozovete sve zaposlenike i studente fakulteta putem svojih društvenih, web stranica ili na neki drugi, Vama prihvatljiv način na akciju dobrovoljnog darivanja krvi.

Akcija dobrovoljnog davanja krvi održat će se dana 28. svibnja 2021. godine (petak) u vremenu od 10,00 do 13,00 sati u Novom studentskom domu (Kampus) uz primjenu svih propisanih epidemioloških mjera.

Dopis