Poziv - "Digitalne diplome - korak naprijed u digitalizaciji visokog obrazovanja na Sveučilištu u Osijeku

Na događanju "Digitalne diplome - korak naprijed u digitalizaciji visokog obrazovanja" stručnjaci Sveučilišnog računskog centra Sveučilišta u Zagrebu (Srce) predstavit će novosti vezane uz način izrade i izdavanja digitalnih diploma, koncept elektroničkog pečata, način provjere vjerodostojnosti diploma, registar diploma te novi Informacijski sustav evidencija u visokom obrazovanju (ISeVO).

Navedeno predstavljanje novosti u digitalizaciji sustava visokog obrazovanja koje predstoji u 2024. godini, a vezano je za temu digitalnih diploma održat će se u Auli Rektorata Sveučilišta u Osijeku, 7. veljače 2024. godine, s početkom u 10 sati.

Slijedom navedenog dostavljamo link

putem kojeg možete preuzeti Poziv te se prijaviti za sudjelovanje na događanju "Digitalne diplome - korak naprijed u digitalizaciji visokog obrazovanja".