Poziv na Dan otvorenih vrata – projekt GReENERGY2.0

Poštovani,

Srdačno Vas pozivamo na Dan otvorenih vrata u okviru projekta pod nazivom Greening the cities 2.0 – Development and promotion of energy efficiency and sustainable urban environment in the cities of Croatia-Serbia cross-border region – GReENERGY2.0, HR-RS412, sufinanciranog od strane Europske unije putem programa Interreg-IPA CBC Hrvatska-Srbija, 2. poziv.

Pozivnicu i Program dostavljam u privitku ove poruke.

Dan otvorenih vrata će se održati u srijedu, 25. listopada 2023., s početkom u 12:00 sati na više lokacija u Osijeku prema rasporedu iz privitka.

Zbog ograničenog broja mjesta molim da svoje sudjelovanje potvrdite ispunjavanjem prijavnog obrasca na poveznici: bit.ly/GReENERGY2-Osijek-DOV

Organizator događanja je Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek.

Hvala Vam unaprijed,

Greenergy - GRAFOS - poziv na dan otvorenih vrata