Poziv na radionicu

Poštovani djelatnici,

pozivamo vas na radionicu pod nazivom „NATJEČAJ ZA DODJELU FINANCIJSKIH POTPORA U OKVIRU ERASMUS+ PROGRAMA (ključna aktivnost 1) ZA REALIZACIJU INDIVIDUALNE MOBILNOSTI NASTAVNOG I NENASTAVNOG OSOBLJA U ERASMUS + PROGRAMSKIM ZEMLJAMA U AKADEMSKOJ 2024./2025. GODINI“, koja će se održati u petak, 22. ožujka 2024. godine u 12:00h, u učionici 0.4.

Voditelj radionice: stručni suradnik za bilateralnu, multilateralnu i međunarodnu suradnju na Sveučilištu J.J. Strossmayera u Osijeku, Dario Ferić, dipl oec.

Sadržaj radionice

U okviru ERASMUS+ Programa – Ključne aktivnosti 1, dana 15. ožujka 2024. Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku objavljuje natječaj za dodjelu financijskih potpora nastavnom i nenastavnom osoblju za boravak na inozemnim ustanovama u akademskoj godini 2024./2025. Važeće razdoblje za realizaciju Erasmus+ mobilnosti u okviru predmetnog natječaja je od 15. rujna 2024. do 30. lipnja 2026., a rok za prijavu je 15. travnja 2024. Voditelj radionice predstavit će otvoreni natječaj i odgovoriti na sva Vaša pitanja vezana uz Erasmus mobilnost.

Predviđeno trajanje radionice je 30 minuta.

Svi zainteresirani za sudjelovanje na radionici trebaju se prijaviti na radionicu putem linka: https://forms.office.com/e/Bd5KErWxwK