Strana literatura

Stranu literaturu tijekom studiranja:

Poziv na testiranje

Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek raspisao je javni natječaj za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto III. vrste – voditelj računovodstva za obračun plaće i blagajne na Građevinskom i arhitektonskom fakultetu Osijek na određeno vrijeme (zamjena za bolovanje), objavljen 19. lipnja 2019. godine u „Narodnim novinama” broj 60/19., dnevnom listu „Glas Slavonije“, oglasnim mjestima/mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, područnog ureda Osijek, te na mrežnoj stranici Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i mrežnoj stranici Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek.

Slijedom navedenog Povjerenstvo za provedbu postupka izbora jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto III. vrste – voditelj računovodstva za obračun plaće i blagajne na Građevinskom i arhitektonskom fakultetu Osijek upućuje Poziv na testiranje.

Poziv na testiranje-- Računovodstvo