PREDDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ ARHITEKTURE I URBANIZMA

Obavijest o dodatnoj provjeri znanja, vještina i sposobnosti

PREDDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ ARHITEKTURE I URBANIZMA

Obavijest o dodatnoj provjeri znanja, vještina i sposobnosti

Dodatna provjera znanja, vještina i sposobnosti (prijemni ispit) za upis na Preddiplomski sveučilišni studij arhitekture i urbanizma održat će se u ponedjeljak, 05. srpnja 2021. godine u prostorijama zgrade Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek (GrAFOS), Ulica Vladimira Preloga 3, u sveučilišnom kampusu u Osijeku.

Svi uredno prijavljeni pristupnici trebaju biti pred južnim (glavnim) ulazom u zgradu fakulteta najmanje 45 minuta prije početka prijemnog ispita, odnosno u 9.15 sati zbog provedbe epidemioloških mjera. U prostorijama GrAFOS-a obavezno je nošenje zaštitnih maski. Molimo da pristupnici pojedinačno ne ulaze u zgradu, do učionice u kojoj će se pisati prijemni ispit otpratit će ih djelatnici GrAFOS-a.

Raspored sjedenja pristupnika po dvoranama u zgradi GrAFOS-a će biti objavljen naknadno na mrežnim stranicama, a najkasnije tri dana prije prijemnog ispita.

Okvirno vrijeme trajanja prijemnog ispita je od 9.15 do 14.00 sati u što je uključena i provedba epidemioloških mjera.

Provedba provjere znanja, vještina i sposobnosti potrebnih za upis na studij arhitekture i urbanizma uključuje sljedeće:

• Osnovne upute o provedbi prijemnog ispita i satnici (10.00 - 10.15 sati)
  • Test 1 - provjera opće kulture (10.15 - 11.00 sati)
  • Test 2 - provjera sposobnosti percepcije prostora (11.00 - 12.15 sati)
  • Pauza (12.15 - 12.30 sati)
  • Test 3 - provjera likovnih i grafičkih sposobnosti (12.30 - 13.30 sati)

Svi pristupnici trebaju ponijeti sljedeće dokumente i pribor:

• identifikacijski dokument (važeća osobna iskaznica ili putovnica)
  • grafitna drvena olovka tvrdoće B do 4B i odgovarajuća gumica za brisanje

Listove za odgovore i papire za crtanje pristupnici će dobiti na licu mjesta.

Za vrijeme provjere znanja, vještina i sposobnosti nije dopušteno korištenje mobitela, kalkulatora, prijenosnih računala, pametnih satova i sličnih uređaja.

Rezultati prijemnog ispita će biti objavljeni najkasnije do 9. srpnja 2021. godine (petak) u 13.00 sati.