Proveden nadzorni audit sustava kvalitete prema HRN EN ISO 9001:2015

Dana 5. lipnja 2018. godine u vremenu od 9-15h proveden je nadzorni audit usklađenosti sustava kvalitete s odredbama HRN EN ISO 9001:2015.

Troje auditora tvrtke TUV Croatia pregledali su dokumentaciju te obavili razgovore s djelatnicima kako bi utvrdili sukadnost sustava kvalitete u područjima: upravljanje (dekan), nastavni proces (prodekanica za nastavu i studente), poslovno-stručni proces (prodekani za poslovanje i razvojno-stručni rad te projekte i suradnju s gospodarstvom), znanstveni proces (prodekanica za znanost i poslijediplomske studije), upravljanje kvalitetom (voditeljica Ureda za kvalitetu) te komunikacija sa studentima (Ured za studente).

Nalaz auditora potvrđuje kako ne postoje nesukladnosti te kako je certifikat i dalje važeći.

U Izvješću s audita navedeno je nekoliko preporuka za dopunjavanje Priručnika kvalitete.