PRVI RAZGOVOR S POSLODAVCEM

Poštovani studenti, pozivamo vas na predavanje :

PRVI RAZGOVOR S POSLODAVCEM

u srijedu 14. ožujka 2018. u 12.00 sati – predavaonica 0.3

prvi dio je zamišljen kao interaktivno predavanje posvećeno pripremi za traženje posla i predstavljanje poslodavcu. Na predavanju će se govoriti o čimbenicima koji dovode do uspješne interakcije poslodavca i posloprimca, a bit će podijeljeno na dva dijela.

Prvi se dio bavi verbalnom komunikacijom, gdje razgovaramo o pisanju životopisa (što pisati, a što ne) te uspješnoj verbalnoj prezentaciji na intervjuu.

Drugi dio proučava neverbalnu komunikaciju koja bitno određuje ukupan dojam (npr. postura tijela, izrazi lica, facijalne ekspresije i slično).

Kako su razočaranja ponekad sastavni dio traženja posla, učimo i kako se nositi s prevelikim očekivanjima od sebe i okoline te radimo na samopouzdanju.

Predavanje će održati Sanja Bulog, mag.psych.

U drugom dijelu upoznat ćete poslodavce koji će Vam ispričati koja su očekivanja poslodavaca od mladih inženjera.

Predavanje je namijenjeno studentima druge godine diplomskog sveučilišnog studija. I svi drugi zainteresirani studenti su dobrodošli.