Rezultati natječaja - poslijediplomski specijalistički studij

Rezultati natječaja za upis studenata na poslijediplomski specijalistički studij Građevinarstvo u akademskoj 2016./2017. godini

Osijek, 27. siječnja 2017. godine

Na temelju natječaja Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Građevinskog fakulteta Osijek, za upis studenata na poslijediplomski specijalistički studij Građevinarstvo sa smjerovima: Potresno inženjerstvo, Upravljanje građevinskim projektima i Zaštita okoliša u građevinarstvu, za stjecanje akademskoga naziva sveučilišni/a specijalist/specijalistica (univ.spec.aedif.) određenoga smjera u akademskoj 2016./2017. godini, objavljenog 21. prosinca 2016. godine, objavljujemo kako se zbog nedovoljnog broja prijava, studijski program poslijediplomskog specijalističkog studija Građevinarstvo sa smjerovima: Potresno inženjerstvo, Upravljanje građevinskim projektima i Zaštita okoliša u građevinarstvu, neće provoditi u akademskoj 2016./2017. godini.

Dodatne obavijesti o natječaju mogu se dobiti u Uredu za studente, putem telefona: +385 31 540 090 ili adrese e-pošte poslijediplomski@gfos.hr.