Stručno usavršavanje_24sata za održivu gradnju

Dan planeta Zemlje službeno se obilježava od 1992. godine kada je tijekom Konferencije UN-a o okolišu i razvoju u Rio de Janeiru usklađen dalekosežni program za promicanje održivog razvoja. U Hrvatskoj se Dan planeta Zemlje organizirano obilježava od 1990. godine. Građevinski fakultet Osijek organizira seminar stručnog usavršavanja pod nazivom 24sata za održivu gradnju kojim želi osnažiti pristup održivoj gradnji, predstaviti strategije primjene alternativnih materijala u građevinarstvu i suvremene tehnologije kod provedbe nadzora i pregleda građevina.

Stručno usavršavanje održat će se u ponedjeljak, 23. travnja 2018. godine

na Građevinskom fakultetu Osijek (Vladimira Preloga 3),

s početkom u 16:00 sati (predavaonica 0.5) prema sljedećem rasporedu:

16:00 - 16:45      izv. prof. dr. sc. Ivanka Netinger Grubeša

Od žetvenih ostataka do građevinskih proizvoda - prezentacija projekta Eco build

16:45 - 17:30      prof. dr. sc. Saša Marenjak

Upravljanje održivom gradnjom i cjeloživotni troškovi građevina

17:30 - 17:45      Pauza

17:45 - 18:30      Josip Rukavina, Vectrino d.o.o.

Pregled građevina bespilotnim letjelicama i daljinski upravljanim podmornicama

18:30 - 19:00      Rasprava, pitanja, umrežavanje

Sudjelovanje na predavanjima je besplatno i vrednuje se s 4 boda u okviru programa stručnog usavršavanja Građevinskog fakulteta Osijek.

Za sudjelovanje na stručnom usavršavanju molim vas da popunite obrazac prijave (Fill out form).

Prijava za sudjelovanje

Seminar stručnog usavršavanja "24sata za održivu gradnju"

Građevinski fakultet Osijek, 23. travnja 2018. godine

Fill out form

Nakon predavanja pozivam vas da se pridružite obilježavanju Noći knjige – manifestaciji kojom se naglašava važnost knjige i čitanja. Ove godine Noć knjige tematski je okrenuta budućnosti knjige i pitanju kako tehnologija mijenja naše živote i načine na koje čitamo i pričamo priče. Glazbeni program „Poezija, vino i gitara“, u okviru Noći knjige, izvest će naši talentirani studenti. Program koji organizira knjižnica Građevinskog fakulteta Osijek počinje u 19:00 sati u prostoru Malog Caffea, na III. katu.