Upute za upis u I. godinu studija - JESENSKI ROK

UPUTE ZA UPIS U I. GODINU STUDIJA

AKADEMSKE 2017./18. GODINE

( jesenski upisni rok )

PREDDIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ GRAĐEVINARSTVO (redoviti studij)

PREDDIPLOMSKI SVEUČILINI STUDIJ GRAĐEVINARSTVO (stariji od 25)

Upis pristupnika koji su ostvarili pravo upisa prema rang  listi obavit će se u  četvrtak, 21. rujna 2017. g. od 10:00 do 11:00 sati,  u predavaonici Fakulteta broj 47/II. kat u Osijeku, Vladimira Preloga 3  (CAMPUS).  Na upis kandidati trebaju pristupiti osobno.

Za pristupnike koji su rangirani u okviru upisne kvote, a u četvrtak , 21. rujna  2017. g.  ne pristupe upisu u naznačeno vrijeme, smatrat će se da su odustali od upisa.

ZA UPIS JE POTREBNO PRILOŽITI SLJEDEĆE DOKUMENTE:

• Izvornik  svjedodžbe o položenoj državnoj maturi, ili svjedodžbe o završnom ispitu srednje škole s potvrdom o položenoj državnoj maturi te svjedodžbe svih razreda srednje škole.
  • Dvije fotografije 4 x 6 cm.
  • Rodni list i preslika domovnice (može dokument iz sustava e-građani).
  • Presliku osobne iskaznice.
  • Uplatnicu na iznos od  480,00 kuna (troškovi prijave, upisa, upisnih materijala i projekata Studentskog zbora) na IBAN Građevinskog fakulteta Osijek, broj:HR04 25000091102002438; model: HR67, poziv na broj odobrenja: upisati  OIB studenta.
  • Studenti koji su do sada bili upisani na neki drugi studij uplaćuju školarinu od  7.370,00 kn  na IBAN Građevinskog fakulteta Osijek.
  • Studenti koji su završili srednje obrazovanje izvan RH trebaju dostaviti Rješenje o priznavanju inozemne obrazovne kvalifikacije.

Prodekanica za nastavu i studente:

Izv.prof.dr.sc. Mirjana Bošnjak-Klečina, v.r.