UPUTE ZA UPIS U RAZLIKOVNU GODINU

SVEUČILIŠTE JOSIPA JURJA STROSSMAYERA U OSIJEKU GRAĐEVINSKI  I ARHITEKTONSKI FAKULTET OSIJEK

UPUTE ZA UPIS U RAZLIKOVNU GODINU

ZA STJECANJE UVJETA ZA UPIS I. GODINE DIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG STUDIJA

Akademska godina 2021./2022.

Upis pristupnika koji su se prijavili za upis obavit će se u  srijedu, 06. listopada 2021. g. u 13:00 sati, Vladimira Preloga 3 , Osijek, predavaonica II.53.

Pristupnici trebaju doći u točno naznačeno vrijeme. Za pristupnike koji u srijedu, 06. listopada  2021. g. ne pristupe upisu u naznačeno vrijeme, smatrat će se da su odustali od upisa.

UPISI NA RAZLIKOVNU GODINU ĆE BITI REALIZIRANI AKO UPISU PRISTUPE SVI PRIJAVLJENI KANDIDATI.

ZA UPIS JE POTREBNO PRILOŽITI SLJEDEĆE DOKUMENTE:

1. Izvornik  diplome i dopunske isprave s preddiplomskog stručnog studija (studenti koji nisu dobili diplomu predaju potvrdu o završetku preddiplomskog stručnog studija i potvrdu o položenim ispitima).

2. Jednu fotografiju 4 x 6 cm.

3. Presliku osobne iskaznice i dokument iz kojeg je vidljiv OIB ili JMBG (ukoliko nije naveden u osobnoj iskaznici).

4. Potvrdu o uplaćenom iznosu od  330,00 kuna (troškovi prijave, upisa, upisnih materijala i projekata Studentskog zbora) na IBAN Građevinskog fakulteta Osijek

5. Potvrdu o uplati  školarine od  11.500,00 kn  na IBAN Građevinskog fakulteta Osijek.

IBAN Građevinskog fakulteta Osijek:HR04 25000091102002438; model: HR67, poziv na broj odobrenja: upisati OIB studenta.

Prodekanica za nastavu i studente:  Izv.prof.dr.sc. Mirjana Bošnjak-Klečina.v.r.