2. Obavijest o dodatnoj provjeri znanja, vještina i sposobnosti

PREDDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ ARHITEKTURA I URBANIZAM

Dodatna provjera znanja vještina i sposobnosti (prijemni ispit) za upis na Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam održati će se u ponedjeljak, 4. srpnja 2022. godine u zgradi Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek (GrAFOS), Ulica Vladimira Preloga 3, s početkom u 9 sati.

Predviđeno cjelokupno vrijeme trajanja procedure prijemnog ispita je od 8.30 do 13.00 sati u što su uključene potrebne pauze te provedba epidemioloških mjera. Provjere znanja, vještina i sposobnosti potrebnih za studij arhitekture i urbanizma uključuju:

1. Test provjere opće kulture
  2. Test provjere sposobnosti percepcije prostora
  3. Test provjere likovnih i grafičkih sposobnosti

Rezultati prijemnog ispita će biti objavljeni najkasnije do 8. srpnja 2022. godine (petak) u 13.00 sati.

Svi pristupnici su obvezni zadovoljiti sljedeća tri preduvjeta za pristup prijemnom ispitu:

1. Potrebno je izvršiti valjanu prijavu studijskog programa preko internet stranice postani-student.hr najkasnije do 15. lipnja 2022. godine.
  2. Do 15. lipnja 2022. pristupnici trebaju uplatiti cijenu organizacije dodatne provjere znanja, vještina i sposobnosti koja iznosi 350,00 kuna po pristupniku. Iznos je potrebno uplatiti putem opće uplatnice, a svi podatci za ispunjavanje uplatnice navedeni su u priloženom primjeru u PDF formatu.
  3. Ispuniti obrazac prijave o dodatnoj provjeri znanja koji možete preuzeti u dnu obavijesti. Popunjeni obrazac prijave i dokaz o uplati u elektronskoj formi treba poslati na e-mail adresu: emamic@gfos.hrdo 15. lipnja 2022. godine.

PRIMJER UPLATNICE.pdf

Konačna lista pristupnika koji su ostvarili pravo na pristup prijemnom ispitu biti će objavljena na internet stranici Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek do 01. srpnja 2022. godine.

Svi pristupnici trebaju ponijeti sljedeće dokumente i pribor:

• identifikacijski dokument (važeća osobna iskaznica ili putovnica)
  • grafitna drvena olovka tvrdoće B do 4B i odgovarajuća gumica za brisanje.

Listove za odgovore i papire za crtanje pristupnici će dobiti na licu mjesta.

Za vrijeme provjere znanja, vještina i sposobnosti nije dopušteno korištenje mobitela, kalkulatora, prijenosnih računala, pametnih satova i sličnih uređaja. Raspored sjedenja pristupnika po predavaonicama u zgradi GrAFOS-a će biti objavljen naknadno na mrežnim stranicama, a najkasnije tri dana prije prijemnog ispita.

Napomena: ukoliko dođe do promjene epidemioloških mjera, moguće su izmjene u organizaciji prijemnog ispita.

Sve eventualne promjene biti će pravovremeno postavljene na Internet stranicu Fakulteta.

Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek

OBRAZAC za prijavu dodatnih provjera znanja, vještina i sposobnosti

Uplatnica - troškovi dodatne provjere znanja