Poziv na razgovor

Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek raspisao je javni natječaj za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju i suradničkom radnom mjestu asistenta iz znanstvenog područja Tehničkih znanosti, znanstvenog polja građevinarstvo na određeno vrijeme od četiri godine s punim radnim vremenom u svrhu stjecanja akademskog stupnja doktora znanosti na projektu „UIP-2019-04-8195 Cementom stabilizirani nosivi slojevi s otpadnom gumom za održive kolnike“, objavljen 3. siječnja 2020. godine u „Narodnim novinama” broj 2/20., dnevnom listu „Glas Slavonije“, na službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskoga istraživačkog prostora, oglasnim mjestima/mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, područnog ureda Osijek, te na mrežnoj stranici Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i mrežnoj stranici Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek.

Slijedom navedenog Povjerenstvo za provjeru uvjeta u postupku izbora suradnika u suradničkom zvanju asistenta upućuje Poziv na razgovor.

Poziv na razgovor- asistent na projektu